Dnes je neděle 09.08.2020 svátek má Roman
Mapa webu Tisk stránky

Navigace

Hlášení rozhlasu

Zpravodaj

Zpravodaj Huštěnovice

Anketa

Žádná anketa není aktivní.

Odkazy

Základní škola a mateřská škola HuštěnoviceKnihovna HuštěnoviceMuzeum HuštěnoviceFarnost HuštěnoviceBufet Na HřištiKudy z nudyVodovod BabickoCzechpoitUherské HradištěMěřící bod na Baťově kanáleZlínský krajPortál veřejné zprávy

Přípravka

zápas Přípravky

Během zimního období fotbalové sezony 2016/2017 pokračovala příprava místních dětí - družstva Přípravky. Scházeli se pravidelně každý čtvrtek v 17.30 hod. v kulturním domě. Vysoká návštěvnost dětí potvrzuje jejich zájem o pohyb a o fotbal. S aktivitou dětí panuje velká spokojenost a během zimních měsíců strávených v kulturním domě pozorovali jsme na našich nejmenších fotbalistech velké pokroky.
4. prosince 2016 se zúčastnila Přípravka zimního halového turnaje ve Starém Městě. Na turnaji jsme dosáhli výborných výsleků - SK Jalubí 1:0, TJ Sokol Kostelany nad Moravou 0:0, TJ Mařatice 2:1, TJ Jiskra Staré Město "A" 0:6 a TJ Jiskra Staré Město "B" 0:5. Nakonec jsme se umístili na třetím místě.
Děti a trenéři se těšili na jarní počasí, kdy mohli konečně trénovat na fotbalovém hřišti. Naše družstvo doznalo během zimní pauzy jedné změny. Opustil nás náš nejlepší střelec podzimní části Jan Zemek, který přestoupil do TJ Jiskra Staré Město. Všichni funkcionáři TJ Sokol Huštěnovice mu přejí hodně úspěchů a děkují za dobu strávenou v našem družstvu. Věříme, že i s touto změnou dokážeme dosahovat velmi dobrých výsledků a hlavně se bavit pohybem na čerstvém vzduchu. Jarní část sezony začala 23. dubna a v závěru sezony 10. června 2017 jsme se zúčastnili celorepublikového fotbalového turnaje E.ON cup ve Veselí nad Moravou, kde se konalo jedno z krajských postupových kol.

Zveme všechny děti, které již zahájily školní docházku a jejich rodiče, aby si přišli s námi zaběhat, zacvičit a zatrénovat. Tréninky na fotbalovém hřišti jsou v úterý a pátek v 17 hod.

Mgr. Petr Malenovský, Mgr. Marek Kryška, trenéři mládeže

Pro občany

Kontakt

Obec Huštěnovice
Huštěnovice 92
687 03 Babice
Telefon: 572 585 135
Fax: 572 585 136
E-mail: hustenovice@hustenovice.cz
Více

Rezervace Huštěnovice Víceúčelové hřiště Huštěnovice

Nadcházející akce

Kalendář akcí

Počasí

Počasí online

Facebook